2 sluoksnio valdomas Ethernet jungiklis 24 uostai

2 sluoksnio valdomas Ethernet jungiklis 24 uostai

STES2026 yra 2 sluoksnio valdomas "Ethernet" jungiklis, kuriame yra 24 10 / 100Base-Tx Ethernet prievadai, plius 2 10 / 100Base-FX skaidulos arba 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet arba 2 gigabitų bitų pluošto prievadai. uostas

Chat Now
Informacija apie

STES2026 24X2G 2 sluoksnio jungiklis Aprašymas:

STES2026 serija - pažangių 2 lygio Ethernet komutatorių linija, teikianti iki 24 automatinio jutiklių

10/100 Ethernet prievadai kartu su 2 gigabitu uplink. Šiai jungčiai galima naudoti 26 uostus. Jo

Gigabito plėtinių lizdai gali būti naudojami 2 gigabitu SFP pluoštui, 2 gigabito SFP variui arba 1 gigabito SFP pluoštui ir 1 gigabito SFP variui. STES2026 sluoksnio 2 jungiklio išplėtimo lizdai taip pat gali būti 10 / 100Base-FX, vienos arba dviejų plokščių, vienmodio ar dvigubo optinio pluošto 1X9 moduliai.


Funkcijos:

> Didelis perjungimo pajėgumas ir vielos sluoksnio 2 sluoksnio perjungimas

> Iki 8,8 / 17,6 Gb / s perjungimo pajėgumai;

> Iki 6,6 / 13,2 Mbps peradresavimas;

> Palaikykite "soft-stacking", ip adresą galite tvarkyti, kad sukurtumėte 26 pc STES2026 jungiklį

> Išsaugoti ir perduoti perjungimo režimą

> Palaikymas uosto VLAN ir IEEE 802.1Q VLan

> Remti 64 VLAN grupes, 4K VLAN IDs

> Remti IEEE 802.1P QOS prioritetų eilutes iš 4

> Parama IEEE 802.1D spinduliavimo medžio protokolui

> Remti IEEE 802.1w (greito pertvarmo medžiotojas)

> Remti IGMP snooping

> "Support Port Mirroring"

> "Support Link Aggregation" (IEEE 802.3ad)

> Palaikykite IEEE 802.3x srauto valdymą> palaikykite IEEE 802.3x srauto valdymą

> Palaikymo uosto autentifikavimas (IEEE 802.1X)

> Palaiko SNMP V1, V2, V3

> RADIUS kliento palaikymas

> Palaikykite 4 RMON grupes

> Parama FTP, TPTP, interneto valdymas


Patobulintas uosto funkcionalumas

> Parama IEEE 802.3x automatinėms deryboms ir MDI / MDIX savarankiškai kalibruoti visuose uostuose;

> Parama IEEE 802.3ad prievadui jungiasi visuose uostuose.


Protingas QoS

> Kelių sluoksnių srauto klasifikavimas ir srauto apdorojimas;

> Nepriklausomi paketiniai filtrai kiekviename uoste, skirti protingai diferencijuoti programų srautus;

> Vartotojo apibrėžtos daugiasluoksnės srauto klasifikavimo taisyklės;

> Palaikymas iki 1K srauto klasifikavimo;

> Parama IEEE 802.1p ir DiffServ kodo taškui;

> Protingas srauto sluoksnio 2-7 palaikymas.


Išsami saugumo politika

> Atitiktis IEEE 802.1x;

> Parama kelioms ACL filtravimo politikoms, siekiant užtikrinti kontroliuojamą prieigą prie tinklo.


Pažangus tinklo valdymas

> "EasyView" tinklo valdymo platformos palaikymas;


Specifikacijos:


Funkcijos aprašymas

STES2026

Sistema

Uostai

24 uostai 10 / 100Base-TX Ethernet sąsajos

Išsiplėtimo lizdai

2

Talpa

Perjungimo pajėgumas / atgalinio ryšio juostos plotis

8.8

Paketų siuntimo greitis

6,6 Mpps

MAC adreso pajėgumas

14K

Uosto funkcionalumas

Automatinis derinimas

Taip

Dvipusis nustatymas

Taip

Greičio nustatymas

Taip

Srauto kontrolė: priešslėgis

Taip

Srauto kontrolė. IEEE 802.3x

Taip

IEEE 802.1q VLAN

Taip

Uosto agregacija

Taip

Port Mirroring

Taip

IGMP Snooping

Taip

MAC / uosto įrišimas

Taip

Valdymas

Konfigūravimo valdymas per konsolinių uostų

Taip

Telnet konfigūravimo valdymas

Taip

Interneto konfigūravimo valdymas

Taip

Command Records

Taip

Konfigūracijos išsaugojimas ir atkūrimas

Taip

Komandinės eilutės užklausa

Taip

SNMP

Taip

Trace Route

Taip

Atsisiųsti konfigūracijos failus

Taip

OS atsisiųsti

Taip

SYSLOG

Taip

IEEE 802.1x

Taip

Radius Client

Taip

Techninė įranga

Fiziniai matmenys (W * D * H)

440 mm * 208 mm * 44,5 mm

Svoris

<=>

Saugumo reguliavimas

UL 1950 / CSA 22.2 No. 950

EM suderinamumas

FCC 15 dalis, J poskyris, A klasė

Emisijos

VCCI A klasės ITE

Darbinė temperatūra

0 ℃ ~ 40 ℃

Veikimo drėgmė

5% ~ 95% be kondensacijos

Laikymo temperatūra

40 ℃ ~ 70 ℃

Maitinimo šaltinis

100VAC ~ 240VAC, 47 ~ 63Hz

Energijos sąnaudos

<>

Išplėtimo plokštės


SP-GSX-A


SP-GLX-A


SP -GTX-A


Užsakymo informacija


Modelis

apibūdinimas

Galia

STES2026

24 (10/100 / 1000M Base-T) + 2 (pailginimo lizdai)

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, optinis modulis, GE daugiafunkcinis 850 nm, 550 m, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, optinis modulis, GE multimode-1310 nm, 10 km, LC

SP -GTX-A

10/100 / 1000Base-TX

SP-FSM-A

100Base-FX modulis, SC, daugiafunkcinis režimas, 2km

SP-FLM-A

100Base-FX modulis, SC, vieno režimo, 40 km


Hot Tags: 2 sluoksnis valdomas Ethernet jungiklis 24 uostai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, žema kaina
Susiję produktai
Tyrimo