8 uosto sluoksnio 3 jungiklis

8 uosto sluoksnio 3 jungiklis

STCS4012ST yra sluoksnio 3 gigabitų skaidulų eterneto jungiklis, kuriame yra 8 gigabito SFP lizdai, taip pat 4 gigabitu Ethernet aukštynkreipimai. Tai pažangus daugiasluoksnis apsauginis jungiklis, specialiai sukurtas aukšto saugumo gigabitų tinklo programoms.

Chat Now
Informacija apie

STCS4012ST 8 "Gigabit SFP" X 4 "Gigabit Tx Layer 3 Gigabit Routing Switch Aprašymas:

STCS4012ST yra grynas gigabito jungiklis, kuris siūlo 8 gigabito SFP lizdus, taip pat 4 gigabitu Tx prievadus.

STCS4012ST saugumo pažangus daugiasluoksnis jungiklis yra naujos kartos jungiklis, skirtas aukštam saugumui

tinklai. Su dideliu pajėgumu ir didelio našumo perjungimu, jis taip pat turi pažangųjį saugumą. Tai yra

priemokos galimybė mažų ar vidutinių dydžių MAN konvergencijos lygmens prieigos kontrolei arba verslo naudotojų prieigos jungiklis.

Išplėstinė sauga:

Palaiko išsamią ACL prieigos kontrolės politiką, įskaitant: ACL, ACL, IP protokolo (TCP / UDP) ACL, TCL prievado numerio ACL, UDP prievado numerio ir laiko pagrindu ACL;

Ar gali nustatyti teisinių paslaugų terminalus su apribotu VLAN-IP-MAC; palaiko vartotojo prieigos valdymo protokolą

802.1x, užtikrina efektyvesnę naudotojo prievado valdymą negu tradicinis metodas; Uosto MAC adresų apribojimo funkcija gali kontroliuoti priimančiojo numerį, kuris pasiekia nurodytą prievadą;

Palaiko PVLAN, siūlo 802.1Q VLAN tinklo griežtą uosto atskyrimą, užtikrina aukštą saugumo lygį

operacija; Patentuota CPU apsaugos technika tikrina ir filtruoja duomenis, siunčiamus CPU, kad būtų išvengta kenksmingos atakos; Kelios autentifikacijos tokiems protokolams kaip RIP, OSPF ir tt (paprasto teksto autentifikavimas, MD5 autentifikavimas), siekiant užtikrinti maršrutizatoriaus ir tinklo topologijos valdomumą.

Lankstus QOS

STCS4012ST saugumo pažangus daugiasluoksnis jungiklis palaiko protingą QoS ir patenkina aukštą paslaugų kokybės balso, vaizdo ir kitų realiuoju laiku teikiamų daugialypės terpės paslaugų paklausą šiomis technologijomis:

Prioritetas grindžiamas IEEE802.1P pažymėta informacija ir srauto klasifikavimo paslauga iš penkis kartus;

Palaiko srauto pagrindu daugiasluoksnius CoS ir ToS, kad atitiktų realaus laiko daugialypės terpės paslaugų poreikį, pavyzdžiui, vaizdo konferenciją; Savistabos daugiasluoksnės srauto klasifikavimo taisyklės, 1024 srauto taisyklės palaikomos viename įrenginyje; 8 prioritetinės eilės remiamos viename uoste, naudojant grūsčių prevenciją ir srautų formavimą;

Išsami maršrutizavimo protokolo palaikymas

"STCS4012ST" saugumo pažangusis daugiasluoksnis jungiklis palaiko daugybę maršruto nustatymo technologijų, kurios apima

beveik visos esamos maršruto nustatymo technologijos.

Palaiko unicast maršruto protokolus: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statinis maršrutas;

Palaiko multicast maršruto protokolus: IGMP, PIM-SM;

Palaiko dubliavimosi atsarginės kopijos protokolą: VRRP.

Patogi priežiūra ir kontrolė

Palaiko NM metodus, tokius kaip SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Palaiko BOOTP, TFTP ir FTP, siekiant greitai atnaujinti programinę įrangą.


Specifikacijos:


Modelis

STCS4012ST

Sistema

Uosto numeris

8 "Gigabit SFP" sąsajos, 4 "uosto Gigabit Tx

Perjungimo pajėgumas

24G

Paketų perdavimo galimybė

17,8 Mpps

Energijos sąnaudos

<>

Pagrindinė našumas

MAC adresų lentelė

16K

Maršruto lentelės įrašai

4K

Buferio talpa

"Shared 32M"

Persiuntimo režimas

Laikykite ir perkelkite

Tinklo ir srauto kontrolė

PVLAN

Taip

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioritetinės eilutės kiekvienam uostui; srauto formavimas ir turtingi planavimo metodai

Eilės išsiuntimo metodai

WRR, SP, WRR + SP

Uosto konvergencija

FE, GE uosto konvergencija; maksimalus 32 grupės su 8 uostų vienai grupei

Maršruto protokolai

Unicast

Statinis maršrutas, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Politikos keliavimas

Taip

QoS maršrutas

Taip

Maršrutavimo sąsajų skaičius

512

Saugumo funkcija

802.1X

Taip

PORTALAS

Taip

STP

Taip

ACL

1K

MAC adreso apribojimas

Taip

Broadcast Strom suppresija

Taip

Procesoriaus apsauga

Taip

Valdymo ypatybės

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Taip

CLI

Taip

Matmenys (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Darbo aplinka

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% be kondensacijos

Svoris

<>


Užsakymo informacija:


Modelis

apibūdinimas

Galia

STCS4012ST

8 "Gigabit SFP" sąsajos, 4 "uosto Gigabit Tx

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modulis-GE-100 metrai -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optinis modulis GE-multimode-850nm-550meter-LC optinis jungtis-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optinis modulis-GE-single mode-1310nm-10 kilometras-LC optinis jungtis-3.3v



Hot Tags: 8 uosto sluoksnis 3 jungiklis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, maža kaina
Susiję produktai
Tyrimo