3 sluoksnio optikos jungiklis 8 uostai

3 sluoksnio optikos jungiklis 8 uostai

STCS3800 yra 3 lygio pilno gigabito pluošto Ethernet jungiklis, kuris siūlo 8 GBIC lizdus. Tai 3 laidų greičio sluoksnio jungiklis, kuris tiekiamas su 2-7 lygių perjungimu ir galingomis QOS funkcijomis.

Pokalbis dabar
Informacija apie

STCS3800 8 GB GB Gigabit Layer 3 maršrutizavimo jungiklis Aprašymas:

STCS3800 yra grynas gigabito 3 sluoksnio jungiklis, turintis 8 GBIC prievadą. Abi Gigabit TX GBIC moduliai

ir Gigabit GBIC FX moduliai gali būti įdiegti į pagrindinį rėmą.

"STCS3800" pažangus Ethernet jungiklis yra verslo klasės multiplayer jungiklių linija. Įdiegus agregavimo sluoksnį, jis teikia saugias konverguotas paslaugas vidutinio dydžio įmonėms ir universitetų tinklams.

STCS3800 palaiko intelektualų 2-7 lygmens srauto klasifikaciją, siūlo puikius daugelio žaidėjų QoS funkcijas, kurios užkerta kelią perkrovai ir padeda užtikrinti, kad tinklo srautas būtų tinkamai klasifikuotas ir nustatytas prioritetas.

Visiškai integruotas į ChiMa "Gigabit" komutatorių šeimą, STCS3800 siūlo puikų našumą.


>>> Didelis perjungimo pajėgumas ir laidų greičio sluoksnis 2-4 perjungimas

1. 16 Gb / s perjungimo pajégumas;

2. 11.9Mpps persiuntimas;

3. Aparatūra pagrįsta 2-7 lygmens perjungimas.

>>> Pažangi QoS

1. 32M bendrojo paketo buferis ir pažangus HOL blokavimo prevencijos mechanizmas;

2. Daugiasluoksniu srauto klasifikavimo politika, kurią apibrėžia vartotojai;

3. Nepriklausomi paketų filtrai kiekviename uoste, skirti protingai diferencijuoti taikymo srautus;

4. Parama IEEE 802.1p ir DiffServ kodo taškui.

5. Parama daugeliui ACL filtravimo politikos.


Specifikacijos:


apibūdinimas

STCS3800

Sistema

Uostai

8 "GigaBit" sąsajos keitiklio (GBIC) prievadai

Talpa

Perjungimo pajėgumas

16 g

Paketų siuntimo greitis

11,9 Mpps

MAC lentelė

8K

VLAN lentelė

64

Paketų buferis

Visi uostai, kuriuose naudojamas 64MB perjungimo buferis

Uosto ARL riba

Uosto mokymas yra draudžiamas, kai riba viršijama

Taip

ARP

4K

VLAN

Uosto VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN ir sub-VLAN

Taip

ACL

Iki 1K taisyklių

Energijos sąnaudos

<>

Techninė įranga

Maitinimo šaltinis

100-240 VAC, 47-63 Hz

Matmenys (W * D * H)

440mm x 280mm x 44.5mm

Temperatūra

Darbinė temperatūra: 0-50 ℃

Laikymo temperatūra: - 40 ~ 70 ℃

Drėgmė

10% -90% be kondensacijos


>>> Užsakymo informacija:


Modelis

apibūdinimas

Galia

STCS3800

8 GBIC lizdai

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, optinis modulis, GE multimode-850nm, 550meter, LC GBIC modulis

SP-GLX-A

1000Base-LX, optinis modulis, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC modulis

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX GBIC modulis


Hot Tags: sluoksnis 3 optinis jungiklis 8 uostai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, maža kaina
Susiję produktai
Tyrimo