3 sluoksnio jungiklis 24 uostai

3 sluoksnio jungiklis 24 uostai

STCS3526A yra 3 sluoksnio Ethernet jungiklis, kuriame yra 24 10 / 100Base-TX eterneto prievadai, taip pat 2 papildomi gigabitu SFP pluoštai arba Ethernet jungtys.

Chat Now
Informacija apie

STCS3526A 24 X2G 3 lygio maršruto jungiklio aprašas:

STCS3526A yra saugus ir pažangus sluoksnio 3 jungiklis, turintis laidinio sparčiojo perjungimo funkciją. Jis priima dėžutės tipo dizainą ir yra sluoksnio 2/3 vielos spartos įmonės centrinis maršruto jungiklis su 10 / 100M agregacija "Carrier" duomenų centrams, serverių ūkiams, laidams spintos ir metropolinės zonos tinklai. STCS3526A teikia 24 automatinio jutiklių 10/100 Ethernet prievadus ir 2 Gigabit išplėtimo lizdus, kuriuos galima įsigyti pluoštui arba variui.

Jo aparatinė įranga yra suprojektuota taip, kad palaikytų pažangų sluoksnio 2/3/4 srauto klasifikaciją.

Pagrindiniai "24X2" 3 maršruto jungiklio elementai, tokie kaip prieigos kontrolės sąrašas (ACL), filtravimas ir QoS klasifikavimas, suteikia žvalgybos ir saugumo prie tinklo krašto ir įgalina tokias programas kaip realaus laiko transliacijos multimedija.

STCS3526A palaiko daugybę sluoksnių 2/3/4 protokolų, įskaitant RIPv1 / v2, OSPFv2 ir PIM-SM, VRRP. Jis yra laikomas svarbiausiu intelektinės prieigos tašku vietovių tinkle, ne tik turi perjungimo ir maršruto funkcijas, bet taip pat apima autentifikavimo funkciją (pvz., Vartotojo prieigos kontrolę), saugią apsaugą (pvz., Apsaugo nuo virusų ir nuskaitymo) funkciją, stebėjimo funkciją ir tt Tai idealus pasirinkimas sprendžiant daugybę nepatogių problemų.

Viso laido sluoksnio 2/3 perjungimas

Visi uostai palaiko vielinio greičio persiuntimą;

15,2 Gb / s perjungimo pajėgumai;

6,6 Mpps Layer 2/3 laidinio greičio persiuntimas.

Lankstus QoS

Lanksčių eilės tvarkaraščių sudarymo algoritmų, ty griežto prioriteto (SP), svorio apvaliojo robino (WRR) ir SP + WRR, palaikymas; 8 prioritetinės eilės.

"Intelligent Layer 2-7" srauto klasifikavimo palaikymas;

Parama IEEE 802.1p, TOS ir DiffServ kodo taškui.

Išsami saugumo politika

Atitiktis IEEE 802.1x ir interneto portale STCS3526A gali identifikuoti vartotojus, kurie bando pasiekti tinklą. Taip pat gali užkirsti kelią neteisėtam naudojimui tinkle, priskiriant bet kokį MAC, IP, VLAN ir PORT derinį. Pažangios antivirusinės politikos ir maršruto optimizavimo politika gali apsaugoti tinklą nuo "Code Red" ir "Worm Blaster" užpuolimo, kuris labai pagerina jūsų tinklo saugumą.

Įvairūs valdymo režimai

STCS3526A palaiko paprastą tinklo valdymo protokolą (SNMP), taip pat palaiko komandinės eilutės sąsają (CLI), žiniatinklio valdymą ir TELNET, o tai labai supaprastina tinklo valdymą.


Specifikacijos:


Funkcijos aprašymas

STCS3526A

Sistema

Uostai

24 uostai 10 / 100Base-T

Lizdai

2 Gigabit SFP / TX lizdai pasirenkami

Talpa

Bangos pločio pralaidumas

15G

Perjungimo pajėgumas

8,8 Mpps

Paketų siuntimo greitis

6,6 Mpps

MAC lentelė

8K

VLAN lentelė

255

Paketų buferis

dalintis 32MB

Uosto ARL riba

Uosto mokymas yra draudžiamas, kai riba viršijama

Taip

ARP

4K

VLAN

Uosto VLAN

255

IEEE 802.1q VLAN

255

SuperVLAN ir sub-VLAN

Taip

Uosto agregacija

Bagažinė

6 lagaminai, 8 lizdai

Veidrodis

Taip

IGMP Snooping

Taip

IP / MAC / Port binding

Savavališkas IP / MAC / uosto susiejimas

Taip

DHCP

Relė

Taip

Serveris

Taip

Norma ribojama

Paprastas arba VLAN pagrįstas tarifas

Taip

ACL

Iki 1K taisyklių

IEEE 802.1p

Taip

Eilės valdymas

WRR

Taip

SP

Taip

Hibridas (WRR + SP)

Taip

Maršrutizavimo sąsaja

VLAN konfigūruojama su IP adresu

32

DiffServ

Taip

Energijos sąnaudos

<>

Maršrutai

Statinis maršrutas

Taip

RIPv1 / v2

Taip

OSPFv2

Taip

Politika pagrįsta maršrutizavimas

Taip

PIM-SM

Taip

VRRP

Taip

Valdymas

Trace Route

Taip

SNMP

Taip

SNMP spąstai

Taip

RMON

RMON-MIB

Taip

NMS

IP arba IP subnetu pagrįsta Telnet prieigos kontrolė

Taip

IP arba IP subnetų bazė SNMP prieigos kontrolė

Taip

Techninė įranga

Maitinimo šaltinis (90 - 264 VAC 47-63 Hz, 44 - 53 VDC)

Taip

Matmenys (W * D * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Temperatūra

Darbinė temperatūra: 0-50 ℃

Laikymo temperatūra: -40 ~ 70 ℃

Drėgmė

10% -90% be kondensacijos


Užsakymo informacija:


Modelis

apibūdinimas

Galia

STCS3526A

24 10 / 100Base-T + 2 Gigabitas SFP / TX (išplėtimo lizdai

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, optinis modulis, GE daugiafunkcinis 850 nm, 550 m, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, optinis modulis, GE multimode-1310 nm, 10 km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX



Hot Tags: sluoksnis 3 jungiklis 24 uostai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigūs, urmu, kainoraštis, žema kaina
Susiję produktai
Tyrimo