24 + 1 optinio pluošto jungiklis

24 + 1 optinio pluošto jungiklis

STE-31B-X3X1 yra optinio pluošto jungiklis, turintis 1 10 / 100Base-Fx pluošto prievadą, taip pat 24 10 / 100Base-Tx eterneto jungtis. Jos perdavimo atstumas gali būti nuo 2Km iki 120 km.

Chat Now
Informacija apie

STE-31B-X3X1 24X1 pluošto ir vario optinis jungiklis Aprašymas:

STE-31B-X3X1 yra nepaklaudamas greitas Ethernet jungiklis, kuris siūlo 24 10 / 100mbps Tx kartu su 1 10 / 100Base-Fx optinio pluošto prievadais. Ji priima 1X9 pluošto tranceivers palaiko Multimode arba Single Mode dvigubos skaidulos, dvikrypčio viengubo pluošto. Perdavimo atstumas gali būti nuo 2Km pločio iki 120Km SM pluošto. Atsižvelgiant į užsakymą, 24X1 pluošto jungiklis gali būti su SC arba ST jungtimis. Pagal pageidavimą, 24X1 šviesolaidžio jungiklis gali būti iš anksto sukonfigūruotas, kad būtų įjungtas fiksuotas prievado VLAN. 24X1 optinis jungiklis taip pat pateikiamas su interneto valdymo versija. Web tvarkomos versijos modelis yra STE-31B-X3XM.


Funkcijos:

> 1-Port 10 / 100Mbps 1X9 pluošto transceivers, SC arba ST jungtys pasirinktinai; 24 uostas 10 / 100Base-Tx

> Atitinka IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x standartus

> Išsaugoti ir persiųsti perjungimo režimą

> Palaiko IEE802.3X pilną dvipusį, pusiau dvipusio atgalinio slėgio srauto valdymą.

> Palaiko MAC savimonę, 2K MAC adresą

> Dinaminiai LED indikatoriai

> Palaiko gamyklinį iš anksto sukonfigūruotą uosto VLAN

> 19 colių tvirtinamasis montavimas, jungimas ir paleidimas.


Specifikacijos:


Standartinis

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologija

Žvaigždė

Poros skaičius

24 uostas 10 / 100Base-Tx; 1 "Port 100Base-Fx"

Uplink uostai

Nė vienas

MAC adresas

2K

Perdavimo sparta

10 Mbit / s: 14880 piksel., 100 Mbit / s: 148800 pikselių

Perjungimo režimas

Saugoti ir perkelti

Srauto valdymo režimas

IEEE 802.3x pilno dvipusio srauto valdymas ir grįžtamojo slėgio srauto valdymas

LED indikatorius

"LED" būsena, "Link", "Veikla", "Full / half duplex", "Speed" ir "Power" diagnostine funkcija

Tinklo kabelis

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 laidas iki 100 m

> 100Base-TX: UTP kategorijos 5 kabelis iki 100 m

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm ir 10μm vienmodio pluošto ir 50, 62,5 ir

100μm ant daugiafunkcio pluošto

Maitinimo šaltinis

Vidinė galia

Temperatūros drėgmė

Temperatūra

Drėgmė

Operacija

-20 ℃ iki 70 ℃

10% iki 90%

Sandėliavimas

-40 ℃ iki 75 ℃

Nuo 5% iki 95% RH



Hot Tags: 24 + 1 optinio pluošto jungiklis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, maža kaina
Susiję produktai
Tyrimo