"Web Smart Gigabit Switch" 26 "uostai"

STE-2226-GW yra gigabitinis "websmart" jungiklis, kuriame yra 24 10 / 100Base-Tx eterneto prievadai, 2 gigabito sfp lizdai ir 2 gigabitu Ethernet jungtys. Naudodami šį valdomą gigabitinį jungiklį, vartotojai gali išplėsti savo tinklą iki 80Km.

Chat Now
Informacija apie

STE-2226-GW 26 Port Gigabit Websmart Switch Aprašymas:

STE-2216-GW yra "Websmart" gigabito jungiklis, kuris užtikrina 24 "Port 10 / 100Base-Tx" automatinio derinimo ir "Auto MDI / MDIX", kartu su 2 gigabitu SFP lizdais ir 2 gigabito TX jungtimis, su kuriuo jos naršyklės išplečia tinklą iki 80Km.

26 uosto gigabito jungiklis siūlo Web valdymo ir protingų konfigūracijų funkcijas, tokias kaip PortMirroring, uosto pralaidumo paskirstymo valdymas, uosto / žyma pagrįstas Vlan, magistralinis ir statinis MAC adresas, QOS, uosto saugumas, uosto srauto statė ir tt.

STE-2226-GW siūlo 8,88 Gbps atgalinę plokštę, kuri siūlo ne blokuojančią vielos greičio persiuntimą

26 uosto gigabetinio "websmart" jungiklis patvirtina "store-and-forward" perjungimo metodą ir integruoja 8K

MAC adresų lentelė, skirta visiškai patenkinti įvairias programas.

STE-2216-GW gali būti ideali vieta interneto kavinėms, vidutinėms ir mažoms įmonėms bei pažangiam bendruomenių tinklui.


Funkcijos:

> Visiškai atitinka IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10 / 100M RJ45 uostai plius 2 10/100 / 1000M RJ45 Uostai ir 2 bendros Gigabit SFP išplėtimo lizdai,

> "Auto MDI" / "MDI-X", "NWAY" visose "RJ45" prievadose, "Gigabit Cooper" ir "Gigabit" skaidulų automatinis derinimas

> Palaiko IEE802.3x srauto valdymą visai dvipusiam režimui ir pusiau dvipusio režimo grįžtamojo slėgio srauto reguliatorių

> "Backplane" pralaidumas iki 8,8 Gb / s, palaiko neblokuojančią "Full Wire-Speed" pralaidumą

> Saugokite ir perkelkite architektūrą, 8K MAC adresų lentelę

> Palaikymas uosto VLAN iki 26 grupių, IEE802.1q, tag-based VLAN, VLAN ID nuo 1-4096

> Palaiko uosto magistralę iki 3 grupių, kiekvienoje grupėje, įskaitant 2/4 uostus

> Static MAC Address Table, iki 24 grupių

> Uosto pralaidumo valdymas, 64 kbps

> QoS (paslaugų kokybė), 8 IEEE 802.1P prioritetinės eilės

> "Port Security Control", uosto MAC adreso senėjimas, mokymasis, įrišimas, 24 MAC adreso pririšimas prie kiekvieno uosto

> Broadcast Strom Intelligent Control, transliacijos tipo valdymas, palaikomas transliacijos nustatymas

> Port Mirroring

> IP adreso palaikymas fiksuoto IP arba DHCP kliento automatinio platinimo nustatymui

> Žiniatinkly valdoma, daugiakalbė kalba palaikoma

> Palaikykite programinės įrangos atnaujinimą

> Žiniatinkly valdoma, daugiakalbė kalba palaikoma

> Kabelinė diagnozė

> Support Flow Statiškas, dinamiškas vaizdo paketo saugojimas, filtravimas ir perkėlimas

> Vidinis maitinimo šaltinis, Standartinis 19 colių dėžutėje montuojamas metalinis dėklas, TV aukštis


Specifikacijos:



Standartinis

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP adresas

> IP adresas prisijungimui: 192.168.0.1; Vartotojo vardas: admin; Slaptažodis: admin;

> Patikrinkite, ar jungiklis veikia normaliai, tada paspauskite RESET mygtuką

kol SYS indikatoriaus būsena pasikeis tokiu būdu: visada įjungta - mirksi.

Šiuo metu galite paleisti šį mygtuką, o "Switch" atstatys gamyklinius numatytuosius parametrus

nustatymai automatiškai. Kai SYS indikatorius vėl šviečia žaliai, tai parodo jums

pavyko atkurti numatytuosius parametrus.

Uostai

24 10 / 100Mbps RJ45 prievadai su NWAY ir Auto MDI / MDI-X

2 Gigabit SFP lizdai ir 2 Gigabit Tx prievadai Combo

Pagrindinė plokštė

8.8Gbps

MAC adresas

8K

Perjungimo režimas

Saugoti ir perkelti

Srauto valdymo režimas

IEEE 802.3x pilno dvipusio srauto valdymas ir grįžtamojo slėgio srauto valdymas

LED indikatorius

10/100 / 1000M Port: 1 LINK / ACT, 1 1000M (greitis), 1 100M (greitis)

SFP lizdas: 1 LINK / ACT, 1 1000M (greitis, dalijamasi su RJ45 prievadu)

Galia: 1

SYS: 1

RESET: 1

Tinklo kabelis

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 laidas iki 100 m

> 100Base-TX: UTP kategorijos 5 kabelis iki 100 m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: rekomenduojama CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, maks. 220/550 metrai (721/1804 pėdos)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, maks. 550 metrai (1804 pėdos)

> 1000Base-LX: 9 um / 10uM LC, SMF, maks. 3km-8km (1,86 mylių - 49,7 mylių)

Matmenys

440mm x 140mm x 44mm

19 colių rėmo montavimas, 1U aukštis

Maitinimo šaltinis

Vidinė galia: AC 160-260V 50 / 60Hz

Plačiajuostis įtampos įėjimas

Išeiga: 20 W maks

Temperatūros drėgmė

Temperatūra

Drėgmė

Operacija

0 ℃ iki 40 ℃

10% iki 90%

Sandėliavimas

-40 ℃ iki 70 ℃

Nuo 5% iki 90% RH




Hot Tags: web smart gigabit jungiklis 26 uostų, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, žemos kainos
Susiję produktai
Tyrimo