GEPON OLT 16 uostai

GEPON OLT 16 uostai

"CHIMA 16 Port GEPON OLT", palaikantis 1:64 skaidulų santykį, gali prijungti iki 1024 nuotolinio ONU.

Chat Now
Informacija apie

SNA8816T 16 Port Gepon OLT sistemos aprašymas:

SNA8816T yra GEPON OLT sistema, pagrįsta standarto IEEE802.3ah Gigabit EPON. Jame yra daugiausia 16 GEPON prievadų, kurie gali jungtis iki 1024 GEPON ONU 1:64 Fiber Ratio. Tai "Telecom Grade" "GEPON OLT" sistema, skirta IPT, teikiantiems abonentams aukštos kokybės, didelės spartos ir aukštos stabilumo interneto paslaugas (pvz., IPTV, VoIP ir duomenų perdavimo paslaugas).


Pagrindiniai privalumai:

Paprastai 16 įprastų GEPON OLT portų palaiko tik 2 lygio prieigos tinklo funkcijas. Tačiau skirtingai nuo įprasto GEPON OLT, SNA8816T palaiko turtingas 2, 3 ir 4 tinklo savybes, kurios leidžia taikyti jį 2 lygio prieigos tinkle ir 3 lygio agregavimo tinkle.

Palaikykite "ayer 2/3/4" tinklo funkcijas, leidžiančias jį taikyti 2 lygio prieigos tinkle ir 3 lygio agregavimo tinklui.

Palaikymas 1:64 pluošto santykis 20Km perdavimo atstumu, gali prijungti iki 1024 nuotolinio ONU.

Komplekte yra paprastas PCBA dizainas, nustatomi GEPON žemynlankio jungtys ir 1G aukštyn-uplink, taip pat taupoma įrengimo vieta.

Palaikykite pasirinktinius 10G prievadų prievadus, suteikiant galimybę didinti pralaidumą keičiant tik "Fiber SFP" siųstuvas.

1 + 1 režimu palaikykite pagrindinį maitinimo šaltinį ir atsarginį maitinimo šaltinį, užtikrinant aukštą tinklo stabilumą.

Palaikykite nuolatinės srovės maitinimo šaltinį, tinkamą kreiptis į ISP serverio kambarį.

Remti CLI komandą ir OAM valdymą, palaikyti OAM signalus ONU nesėkmės įvykius.

Visiškai palaiko CTC2.0, 2.1 ir 3.0, užtikrina aukštą suderinamumą su įvairių markių ONU.

Palaikykite greitą tinklo atkūrimą, tinklas atnaujinamas mažiau nei 50 ms, jei serveris ir įrenginys paleidžiami iš naujo.

Remti SNMP V1, V2, V3, Telnet ar NMS valdymą, leidžia nuotoliniu būdu valdyti, nuotoliniu būdu aptikti problemas ir nuotoliniu būdu spręsti problemas SNA8816T GEPON OLT ir registruotų ONU.


"Gepon" technologija, pagrįsta standarto IEEE802.3ah:

SNA8816T yra su paprastu PCBA lentos dizainu, palaiko ne daugiau kaip 16 GEPON SFP prievadų.

Remti IEEE802.3ah Gigabit Epon standartą,

Palaikyti ONU autentifikavimą, signalizuoti apie neteisėtą ONU registraciją arba ONU gedimus.

Palaikyti duomenų šifravimą, gali užšifruoti duomenų paketus, perduodančius per GEPON tinklą.

Palaiko "Fiber" apsaugą magistraliniu lygiu, 1 + 1 apsauga, kuri leidžia atkurti tinklą per 50ms

Palaikykite maksimalų 16 "Gepon" SFP transliuojamųjų laidų, kurie gali prijungti iki 1024 ONU

Palaikymas 1.25Gbps GEPON perdavimo, "Gepon SC" bangos ilgis: Uplink: 1310 nm, žemyn: 1490 nm

Palaikykite CATV per EPON taikymą, CATV bangos ilgis 1550 nm.

"Gepon SC" prievado vidutinė optinė perdavimo galia: nuo + 2dbm iki + 7dbm

"Gepon SC Port" optinio priėmimo jautrumas: -30dBm

Maksimalus optinio pluošto santykis: 1:64 esant 20Km perdavimo atstumui

Palaikykite CTC 2.0, 2.1 ir 3.0 "Telecom Gigabit Epon" standartą.

Palaiko standartines OAM ir išplečiamas OAM valdymo funkcijas

Palaikykite vienos ONU arba daugelio ONU sinchronizavimą ir nuotolinį valdymą sistemos administratoriumi


Techninės įrangos ypatybės:

Pilnai suderinamas su IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, standarto IEEE802.3ah

Parama 16 GEPON SC prievadų, 1,25 Gbps perdavimo greitis.

Palaikomi 8 * Gigabit SFP pakilimo sąsajos ir / arba 2 * 10G SFP + aukštynkrypčių sąsajos

1U korpusas su vėsinimo ventiliatoriais

"GEPON SFP" transliuojamųjų įrenginių palaikymas

Palaikykite EAPS greitą apsaugą nuo kilpų ir GEPON optinio kelio apsaugą.

MAC adresų lentelė: 32K

VLAN lentelė: 1-4094

Maitinimo šaltinis: pagrindinis maitinimo šaltinis + atsarginis maitinimas

Kintamosios srovės maitinimas: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72V


Programinės įrangos funkcijos:

SNA8816T palaiko 2/3/4 tinklo savybes:

Remti IEEE802.1Q VLAN, uosto VLAN, GVRP ir QinQ VLAN Stacking,

Palaikymas IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.1s Multiple Spanning Tree

Remti IEEE802.3ad Link Aggregation,

Palaikymas IEEE802.3X pusiau dvipusio ir visiškai dvipusio slėgio srauto valdymo

Remti IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (dinaminio Bandwidth Assignment), SLA,

Palaikykite L2, L3, L4 ACL (Prieigos kontrolės sąrašą), IP-based ACL taisykles, duomenų filtrus pagal šaltinio / paskirties IP, sluoksnio 3 IP identifikaciją, sluoksnio 4 TCP / UDP tapatybę, IP prioritetą, ToS arba laiko pagrįstus ACL taisykles.

Palaikymo pralaidumo kontrolė

Palaikymas Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Palaikymas Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3

Palaikykite 3 lygio maršruto funkcijas, tokias kaip RIPV1, V2, OSPF V4, statinis maršrutas, OSPF, BGPv4


Specifikacijos:

Modelio Nr.

SNA8816T GEPON OLT SISTEMA

Techninė įranga

Techninės įrangos pajėgumas

Aparatūros standartai

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standartas

GEPON uostai

16 GEPON SC uostai

Uplink uostai

8 Gigabit SFP lizdai ir / arba 2 * 10G SFP + sąsajos

Vėsinimo sistema

1U korpusas su vėsinimo ventiliatoriais

Perjungimo pajėgumas

128 Gb / s

MAC adresų lentelė

32K

VLAN lentelė

1-4094

Karštas keitimas

"GEPON SFP" transliuojamojo įrenginio "Hot Swap" palaikymas

Blykstė

128 MB

Atmintis

1 Gb / s

Maršruto lentelė

12K

Maitinimo šaltinis

  • Nereikalingas maitinimas: 110-240V, 50 / 60Hz

  • Palaiko papildomą DC maitinimo šaltinį

  • Energijos sąnaudos: <>

Gepono simboliai

  • Remti IEEE802.3ah Gigabit Epon standartą,

  • Palaikomi ne daugiau kaip 16 "Gepon" SC prievadų, skirtų prisijungimui,

  • Palaikykite 1,25 Gbps perdavimo greitį

  • "Gepon SC" prievadų bangos ilgis: aukštis: 1310 nm, žemyn nuoroda: 1490 nm

  • "Gepon SC" prievado vidutinė optinė perdavimo galia: nuo + 2dbm iki + 7dbm

  • "Gepon SC Port" optinio priėmimo jautrumas: -30dBm

  • Maksimalus optinio pluošto santykis: 1:64

  • Palaiko CTC 2.0, 2.1, 3.0 "China Telecom Gigabit Epon" standartą

  • Palaiko standartines OAM ir išplečiamas OAM valdymo funkcijas

  • Palaikykite šifravimą duomenų peradresavimui ir peradresavimui

  • Palaikykite vienos ONU arba daugelio ONU sinchronizavimą ir nuotolinį valdymą sistemos administratoriumi

  • Pagalba ONU autentiškumui gali pranešti apie neteisėtus ONU registruotus įvykius


Programinės įrangos funkcijos

Protokolai

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S,

VLAN

GVRP, IEEE802.1Q VLAN, uosto VLAN, "QinQ VLAN Stacking", 1-4094 VID.

QoS

IEEE802.1P QOS, 8 eilutės kiekvienam prievadui, ToS, uosto ID QOS, DifferSev, WRR, SP, SWRR, srauto formavimas, srauto klasifikacija su ACL VLAN.

"Spanning Tree"

IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid STP, IEEE802.1S Keli STP

L3 maršrutas

RIP 1/2, OSPF, BGP4 ir statinis maršrutas, maksimali 12K maršrutų lentelė

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Prieigos kontrolės sąrašas

L2, L3, L4 ACL (prieigos kontrolės sąrašas), IP-based ACL taisyklės, duomenų filtrai pagal šaltinio / paskirties IP, sluoksnio 3 IP identifikacija, sluoksnio 4 TCP / UDP tapatybė, IP prioritetas, ToS arba laiko nustatymas ACL taisyklės.

MAC filtras

Port privalomas MAC, baltuoju sąrašu / juodojo sąrašo MAC filtravimas

Srauto kontrolė

Pusiau dvipusio atvirkštinio slėgio ir 802.3x pilno dvipusio spausdinimo linijos (HOL) srauto valdymo galvutės

ARP

Palaikykite ARP Proxy

DHCP

Palaikykite DHCP klientą, DHCP serverį, DHCP relę

L3 agregacija

Palaikyti apkrovos balansą ir LACP pagrįstą L3 agregaciją

Autentifikavimas

Palaikykite AAA spindulį ir vietinę autentifikaciją

Port Mirroring

Srauto ar uosto grįžimas

Audra kontrolės

Broadcast ir Multicast Storm Control

Patikimumas

Patikimumo užtikrinimas naudojant VRRP (virtualių maršrutizatorių atleidimo protokolas)

Valdymas

Konsolė

RS232

Telnet

Palaikykite CLI komandas Telnet valdymui

SNMP

Remti SNMP V1, V2, V3

Syslog

Palaikyti Syslog

RMON

Remti RMON Group 1, 2, 3, 9

MIB

Palaikykite privatus ir viešas MIB

Darbo aplinka

Drėgmė

Darbas: 10% ~ 90% be kondensato / budėjimo: nuo 5% iki 95% be kondensato

Darbo temperatūra

Darbas: 0 ℃ iki 65 ℃ / budėjimo režimas: -20 ℃ iki 70 ℃




Hot Tags: GEPON OLT 16 portai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigūs, birūs, kainoraščiai, maža kaina
Susiję produktai
Tyrimo