Medijos keitikliai

  • Gigabito optinis jungiklis 8 uostuose

    Gigabito optinis jungiklis 8 uostuose

    8 "Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch10 / 100 / 1000M Automatinis derinimas, automatinis MDI / MDI-X, IEEE802.3x srauto valdymas, pralaidumas iki 16 Gb / s, be blokavimo Full...

    Daugiau
  • Media Converter 6 port

    Media Converter 6 port

    2 "Port Gigabit SFP" lizdai + 4 "10/100 / 1000Base-Tx" Gigabit Media Converter, siūlo 4 Gigabit Ethernet prievadus ir 2 Gigabit SFP prievadus. Perdavimo atstumas nuo MFFiber...

    Daugiau
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 "Port 10 / 100Base-Tx" nevaldomas Ethernet jungiklis su 4 POE prievadais. Galima įsigyti IEEE802.3af "Power Over Ethernet", iš viso siūlo 62W POE maitinimą, kiekvienas LAN palaikymas...

    Daugiau
  • Valdomas optinis keitiklis

    Valdomas optinis keitiklis

    STE-51X yra 10 / 100mbps rack mount palaikomo medijos konverteris, kuris siūlo 16 lizdų medijos keitiklių kortelėms įterpti. Jis palaiko snmp nuotolinį valdymą ir IEEE802.1Q...

    Daugiau
  • Vieno režimo medijos keitiklis

    Vieno režimo medijos keitiklis

    STE-MSMC yra Ethernet 10 / 100mbps medijos keitiklis, kuris siūlo 1 uosto daugiamodą skaidulą, 1 uosto vienmodį skaidulą ir 1 10 / 100mbps Ethernet prievadą. Tai Ethernet keitiklis, kuris...

    Daugiau
  • 100mbps Media Converter

    100mbps Media Converter

    STE-SFMC yra 10 / 100mbps Ethernet žiniasklaidos keitiklis, kuris siūlo 1 prievadą "Single fiber" ir 1 10 / 100mbps eterneto prievadą. Tai "Ethernet" vienos pluošto skaidulinės...

    Daugiau
  • Gigabito optinis keitiklis

    Gigabito optinis keitiklis

    STE-8406M yra gigabitinis medijos konverteris, turintis 2 gigabito skaidulų prievadus ir 1 gigabito Ethernet prievadą. Jis praplečia Gigabit tinklą iš Multi Mode 550m pluošto...

    Daugiau
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    STE-8400M yra gigabitinis medijos keitiklis, turintis 1 gigabito skaidulų prievadą ir 1 gigabito Ethernet prievadą. Jis praplečia Gigabit tinklą iš Multi Mode 550m pluošto iki...

    Daugiau
  • "Media Converter" kortelės

    STE-MCM yra 10 / 100mbps Ethernet žiniasklaidos keitiklių plokštė, kuri siūlo 1 prievadą 10 / 100Base-Fx ir 1 prievadą 10 / 100Base-Tx. Jo perdavimo atstumas svyruoja nuo...

    Daugiau
  • Optinis keitiklis 16 uostu

    Optinis keitiklis 16 uostu

    STE-51P yra 10 / 100mbps rack mount media converter, kuris siūlo 16 lizdų medijos keitiklių kortelėms įterpti. Jo perdavimo atstumas svyruoja nuo Multimode pluošto 500m iki...

    Daugiau
  • Media Converter 100mbps

    Media Converter 100mbps

    STE-FMC yra 10 / 100mbps Ethernet žiniasklaidos keitiklis, kuris siūlo 1 prievadą 10 / 100Base-Fx ir 1 prievadą 10 / 100Base-Tx. Jo perdavimo atstumas svyruoja nuo Multimode...

    Daugiau
  • Optinio pluošto keitiklio Gigabitas

    Optinio pluošto keitiklio Gigabitas

    STE-8408M yra Gigabitinis SFP medijos keitiklis, kuris siūlo 2 gigabito Ethernet prievadus ir 2 Gigabit SFP prievadą. Jis išplečia gigabitinių skaidulų tinklą iš Multi Mode...

    Daugiau
Namuose Ankstesnis puslapis 12 Kitame puslapyje Paskutinis puslapis 1/2
Mes žinomi kaip viena iš pirmaujančių žiniasklaidos keitiklių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje už mūsų kokybiškus produktus ir mažą kainą. Prašome nedvejodami nusipirkti daug pigių medijos keitiklių ir GEt kainoraštį iš mūsų gamyklos.