Gigabit Media Converter

  • Gigabito optinis jungiklis 8 uostuose

    Gigabito optinis jungiklis 8 uostuose

    8 "Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch10 / 100 / 1000M Automatinis derinimas, automatinis MDI / MDI-X, IEEE802.3x srauto valdymas, pralaidumas iki 16 Gb / s, be blokavimo Full...

    Daugiau
  • Media Converter 6 port

    Media Converter 6 port

    2 "Port Gigabit SFP" lizdai + 4 "10/100 / 1000Base-Tx" Gigabit Media Converter, siūlo 4 Gigabit Ethernet prievadus ir 2 Gigabit SFP prievadus. Perdavimo atstumas nuo MFFiber...

    Daugiau
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 "Port 10 / 100Base-Tx" nevaldomas Ethernet jungiklis su 4 POE prievadais. Galima įsigyti IEEE802.3af "Power Over Ethernet", iš viso siūlo 62W POE maitinimą, kiekvienas LAN palaikymas...

    Daugiau
  • Gigabito optinis keitiklis

    Gigabito optinis keitiklis

    STE-8406M yra gigabitinis medijos konverteris, turintis 2 gigabito skaidulų prievadus ir 1 gigabito Ethernet prievadą. Jis praplečia Gigabit tinklą iš Multi Mode 550m pluošto...

    Daugiau
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    STE-8400M yra gigabitinis medijos keitiklis, turintis 1 gigabito skaidulų prievadą ir 1 gigabito Ethernet prievadą. Jis praplečia Gigabit tinklą iš Multi Mode 550m pluošto iki...

    Daugiau
  • Optinio pluošto keitiklio Gigabitas

    Optinio pluošto keitiklio Gigabitas

    STE-8408M yra Gigabitinis SFP medijos keitiklis, kuris siūlo 2 gigabito Ethernet prievadus ir 2 Gigabit SFP prievadą. Jis išplečia gigabitinių skaidulų tinklą iš Multi Mode...

    Daugiau
  • Gigabito pluošto keitiklis

    Gigabito pluošto keitiklis

    STE-8407M yra gigabitinis medijos keitiklis, kuriame yra 2 gigabito Ethernet prievadai, taip pat 1 gigabito plaušo prievadas. Jis išplečia tinklą iš Multi Mode 550m pluošto...

    Daugiau
  • Media Converter SFP

    Media Converter SFP

    STE-8403M yra gigabitinis medijos konverteris, turintis 1 gigabito eterneto prievadą ir 1 gigabito SFP prievadą. Jis išplečia tinklą iš MM Gigabit Fiber 550 m iki SM Gigabit...

    Daugiau
  • Optinis kintamasis Gigabitas

    Optinis kintamasis Gigabitas

    STE-8401M Data Sheet STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Aprašymas: STE-8401M yra 10/100 / 1000mbps Ethernet media konverteris, kuris siūlo 1 "Port 100 / 1000Base-FX" ir 1 "port" 10/100...

    Daugiau
Mes gerai žinomi kaip viena iš pirmaujančių gigabitų žiniasklaidos keitiklių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje už mūsų kokybiškus produktus ir mažą kainą. Prašome nedvejodami nusipirkti didžiąją kainą pigesnių gigabitų medijos keitiklių ir GEt kainoraščio iš mūsų gamyklos.