Valdomas optinis keitiklis

Valdomas optinis keitiklis

STE-51X yra 10 / 100mbps rack mount palaikomo medijos konverteris, kuris siūlo 16 lizdų medijos keitiklių kortelėms įterpti. Jis palaiko snmp nuotolinį valdymą ir IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS.

Chat Now
Informacija apie

STE-51X valdomos laikmenos laikmenų keitiklis Aprašymas:

"SFM-51X" valdomas stovo laikiklis "Media Converter" yra 2U rack mount media converter, sujungtas su tinklo valdymo bloku (MCU). Visa lentyna yra 15 dalių medijos keitiklių modulio ir 1 tinklo modulio. Kiekvienas modulis gali būti naudojamas atskirai, o skirtingo tipo keitiklio modulis gali būti įdėtas į vieną stalą. Rack mount multimedijos keitiklis priima komunikacijos izoliacijos technologiją, kad visiškai atskirtų sistemos maitinimą iš keitiklių modulio, kuris užtikrino visos sistemos patikimumą. Jis palaiko nuotolinį SNMP valdymą, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1P QOS ir kt. Palaiko Dual Fiber arba Single Fiber, STE-51X gali išplėsti tinklą nuo MM pluošto 500 m iki SM pluošto 120Km.


>>> Savybės:

> Palaiko vietos konsolę, žiniatinklio ir SNMP valdymą

> IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, standartai

> Palaiko 15 nepakankamai valdomų 10 / 100Base-Tx 10 / 100Base-Fx modulių ir 1 valdymo modulio

> Palaikymo pralaidumo parinkčių valdymas: 2.5M / 5.0M, 5.0M / 50M, 7.5M / 75M, 10M / 100M.

> Suteikite srauto kontrolę ir nuoroda gedimų praeiti per konfigūraciją

> Išplečia tinklą nuo MM pluošto 500M iki SM pluošto 120Km.

> Automatinis derinimas su 10 / 100Mbps greičiu ir "Auto-MDI / MDIX" Tx prievadui

> Pateikite jungiklio konfigūraciją pusės / viso dvipusio perdavimo režimu Fx prievadui

> Dvigubas vidinis maitinimo šaltinis, 2U stovelis

> Būsenos indikacinė lemputė

 

Specifikacijos:


Standartinis

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P standartai

RJ-45 uostas

Automatinis MDI / MDIX

Fiber Port

Pluošto tipas

SC / ST / FC

Bangos ilgis

780/850/1310/1550 nm

Siųsti-galia

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; maks. 0 dBm

Tinklo kabelis

> 10BASE-T:

3,4 arba 5 kategorija UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 pakopos 5 kategorijos UTP (maks. 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks. 100 m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm ir 10μm vienmodio pluošto

ir 50,62,5 ir 100 μm į daugiafunkcį pluoštą

Matmenys (WxDxH)

2U Rack Mount

Įvesties įtampa

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ir DC-48V yra neprivaloma (vidinė galia)

Veikimo temperatūra

-20 ℃ iki 70 ℃

Laikyti temperatūrą

-40 ℃ iki 75 ℃

Drėgmė

5% ~ 95% nėra koaguliacijos


Hot Tags: valdomas optinis keitiklis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, birūs, kainoraštis, maža kaina
Susiję produktai
Tyrimo